صفحه اصلی
بازدید رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی از نمایشگاه نقشه‌های بازارهای تاریخی ایران
  • 21822 بازدید

دکتر محمدرضا حافظی، رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی، روز شنبه مورخ 14 اسفندماه از نمایشگاه نقشه‌های بازارهای تاریخی ایران که در سرسرای کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و موزه دانشگاه شهید بهشتی برپا است بازدید کرد.

ایشان ضمن ابراز خرسندی از بازدید نمایشگاه "نقشه‌های بازارهای تاریخی ایران" در ارتباط با اهمیت و جایگاه مرکز اسناد و موزه و همچنین حفظ و سازماندهی اسناد و اشیای موزه‌ای در حین بازدید صحبت کرد.

رئیس دانشکده معماری و شهرسازی، اشتیاق خود را جهت اشتیاق خود را جهت اهدای اسناد و اشیای موزه‌ای و قدیمی شخصی و همچنین درخواست از همکاران دانشکده تحت سرپرستی خود مبنی بر اجرای این مهم، ابراز نمود.

وی در کنار بازدید از نمایشگاه نامبرده که با همراهی دکتر حاجی زین‌العابدینی، رئیس کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی انجام شد، از کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان نیز دیدن کرد و از فعالیت‌های این مرکز اطلاع یافت.

لازم به ذکر است نمایشگاه "نقشه‌های بازارهای تاریخی ایران" به علت تقاضای بازدیدکنندگان یک هفته دیگر نیز تمدید شد. علاقمندان می‌توانند تا روز سه‌شنبه مورخ 24 اسفندماه با مراجعه به طبقه اول کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و موزه از این نمایشگاه بازدید کنند.

افزودن نظرات