صفحه اصلی
پیام معاون دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی به چهار المپین حاضر در المپیک توکیو
  • 1367 مشاهدات

 

 

معاون دانشجویی به چهار المپین دانشگاه شهید بهشتی حاضر در المپیک توکیو پیامی صادر کرد.

 

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی به چهار المپین دانشگاه شهید بهشتی حاضر در المپیک توکیو یعنی مهران شاهین طبع، نجمه خدمتی، نویدرضایی فر، مهیار صداقت، فرزندان شایسته دانشگاه بزرگ شهید بهشتی پیامی صادر کرد.

 

متن پیام به شرح زیر است: 

 

«همواره میادین بین المللی در سایه تلاش و غیرت ایرانی، شاهد شکوه و اقتدار ایران و ایرانی بوده است.

 

مایه افتخار و سربلندی است که جوانانی از این دانشگاه سهمی ارزشمند در کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به المپیک توکیو دارند.

 

شما فرهیختگان به عنوان نمایندگان شایسته ورزش ایران عزیز در بازی‌های المپیک، بزرگترین آوردگاه فرهنگی و ورزشی جهان، باری دیگر شکوه و اقتدار فرهنگ، تاریخ و ورزش ایران را به اثبات خواهید رسانید.

 

آنچه امروز حاصل شده است، نتیجه لطف پروردگار و تلاش ها، ممارست‌ها و تمرینات سخت شما در اردو‌ها و در سایه حمایت‌های مربیان، دعای پدران و مادران و همه‌ی قلب‌هایی است که همواره با شما بوده است. یقین دارم همچون پیشینیان خویش غیرتمند و دلیرانه، باری دیگر در آوردگاه توکیو که مهمترین رویداد ورزشی جهان است، افتخارآفرینی می‌کنید.

 

پیشاپیش از جانب خودم و همه‌ی اساتید، کارکنان و دوستان دانشجوی شما در این دانشگاه با تمام قلب، برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم

 

دعاگوی شما علیرضا فارسی

 

معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی»

افزودن نظرات