صفحه اصلی
بازدید سردار دهقان از توانمندی ها و دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان مستقر در پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور
  • 1340 مشاهدات

سردار دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور صنایع دفاعی روز چهارشنبه 23 تیر ماه با حضور در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور ضمن آشنایی با برنامه ها و توانمندی‌های این مجموعه، از دستاوردها و نتایج تحقیقات و اقدامات انجام شده در مرکز دانش بنیان ساخت و فناوری موتورهای دریایی و مرکز نوآوری دریای مکران بازدید نمودند.
در این بازدید، دکتر نصیری رئیس دانشگاه بهشتی ، دکتر پرند رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و دکتر پورصابر معاون پردیس نیز حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار دکتر برزویی رئیس پردیس ضمن خوشامدگویی به تشریح اجمالی فعالیت ها ، ظرفیت ها و قابلیت های پردیس پرداختند.
 در ادامه دکتر نصیری نیز ضمن آمادگی دانشگاه شهید بهشتی برای همکاری همه جانبه واحدهای دانشگاه برای ایجاد یک جهش علمی خبرداد.
سپس دکتر پرند هم برنامه پارک را در جهت توسعه همکاری و بسترسازی برای جذب هر چه بیشتر شرکتهای دانش بنیان تشریح کرد.
سردار دهقان ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در راستای کاهش وابستگی کشور و ارتقاء سطح علم و دانش در حوزه‌های مختلف ، بر استمرار همکاری های پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی با صنعت تاکید کرد.
ایشان در بخش دیگر از صحبت‌های خود ابراز امیداوری نمود این پردیس در آینده ای نزدیک به یکی از مراکز  مهم علمی صنعت کشورتبدیل می گردد.

افزودن نظرات