صفحه اصلی
اسکالر جی‌پی‌اس، رقیبی جدی برای گوگل اسکالر
  • 348265 بازدید

اسکالر جی پی اس (https://scholargps.com) جامع‌ترین پلتفرم تجزیه‌وتحلیل علمی جهان است که برای همه قابل دسترسی است. این پلتفرم از سیستم‌ها و فرایندهای محاسباتی قدرت‌مندی مانند داده‌کاوی جدید، هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، تجزیه‌وتحلیل آماری و همچنین تفسیر و ارائه داده‌ها تشکیل شده است.

این پلتفرم دقت بی‌نظیری را در شناسایی بیش از 30 میلیون فرد محقق که به بیش از 55 هزار موسسه دانشگاهی و غیردانشگاهی دارد و تنها پلتفرم تجزیه و تحلیل است که رتبه‌بندی‌های چندسطحی و کمی افراد و موسسات را از نظر بهره‌وری و همچنین کیفیت و تأثیر کار علمی آنها ارائه می‌دهد.

الگوریتم‌های این پلتفرم تأثیر بیش از 200 میلیون کتاب، فصل کتاب، مقاله مجلات، مقالات کنفرانس و پتنت‌های مرتبط با بیش از 3 میلیارد استناد را شناسایی و تجزیه و تحلیل می‌کند که کاربران می‌توانند از طریق این موتور جستجوی قدرتمند و کاربرپسند به همه آنها دسترسی داشته باشند. همچنین نمایه‌های انحصاری و مفصلی از همه دانشمندان و همه موسسات ارائه می‌دهد. همچنین این الگوریم کل تحقیقات علمی جهان را به 14 زمینه در 177 رشته مجزا و بیش از 350 هزار تخصص ویژه طبقه‌بندی می‌کند که این تخصص‌ها مدام در حال افزایش است. حضور اعضای هیئت علمی در این پلتفرم و داشتن پروفایل در آن، می‎تواند در رؤیت‎پذیری بیشتر آن‎ها تأثیر خوبی داشته باشد.

افزودن نظرات